Cennet Halkı, ayet hadis dua ve faydalı bilgiler paylaşmaktadır. Tek kişilik kadrosu ile Başlıca youtube facebook gibi sosyal medya da etkin rol almaktadır.

Cennet Halkı isminin hakkını vermek amacı ile gelip geçici dünya’da insanlara fayda sağlayabileceğim çalışmalar sürdürmekteyim. Bu sayede paylaşırken kendimide geliştirmekteyim. AÖF İlahiyat öğrencisiyim.

Bazı makalelerde örneğin, Bilmamne duası gibi anlamsız metinlerin amacı şudur:

Yazıları google’da kolayca bulunmasını sağlamak için bazı teknik oynamalar yapılması gerekli oluyor. Bu durumda insanların aradığı anahtar kelimeleri yazımızın içeriğine eklememiz gerekiyor.  bu bakımdan islam’ın uygun gördüğü çerçeveden içerik üretmeye gayret gösteriyorum.

Cennet Halkı web sitesi amacı temel amatör bilgi paylaşımını kapsamaktadır. Bağış kampanyaları düzenlememekteyim. Bunun yerine sıradan bir web sitesi gibi basit reklam kampanyaları ile web sitenin kendisini kalkındırmasını sağlamaktayım. Maaşımdan da ekleyerek Facebook vb sosyal medya platformlarında reklam vermekteyim. Kendi sitemede reklam almaktayım. Reklamlar sadece En güvenilir kaynaklardan alınmaktadır. Şuan için sadece Google Ads reklamları aracılığı ile reklam almaktayız. İlginizi çeken reklamların içeriklerine ulaşmak için gönül rahatlığı ile tıklayabilirsiniz.

Her türlü konu ve müzakereler için Lütfen cennethalki@gmail.com adresinden bana ulaşınız.

Okunması Gereken benzer Sureler ve Dualar: 
Kabe İmamı Mahir Hocadan Kuran’ı Kerim Tilaveti